top of page

3, 2, 1... start!

Długo zastanawiałam się nad tym, czy powinnam prowadzić bloga. Przecież to strona, która właściwie stanowi #butik odzieżowy. A jednak ten pomysł wracał co jakiś czas i tlił się z tyłu mojej głowy. Aż ostatnio, zmęczona wielością kanałów na których działam w różnych aspektach mojej pracy (nie tylko modowej) podjęłam decyzję o scaleniu kont i stworzeniu Abu takim, jakie jest na prawdę. O znalezieniu wspólnego mianownika dla wszystkich moich pozornie różnych działań. Nie był to proces prosty, ani tym bardziej szybki. Ale udało się!#sztuka

Towarzyszy mi od urodzenia, za co jestem szczerze wdzięczna mojej rodzinie. Od najmłodszych lat mogłam eksperymentować z różnymi skutkami w dziedzinie muzyki, tańca, malarstwa i projektowania odzieży. Moi bliscy robili to razem ze mną lub po prostu trzymali za mnie kciuki i to dawało mi niesamowitą moc do dalszego działania. Przy wyborze szkoły średniej sztuka była dla mnie jak powietrze. Było oczywiste, że moim wyborem będzie muzyka, a dokumenty po liceum złożyłam tylko w jedno miejsce. Tak, jakbym w ogóle nie brała pod uwagę faktu, że coś może pójść nie po mojej myśli. Chyba ta pewność i wrodzone szczęście zdeterminowały nie tylko mnie, ale cały wszechświat. W czasie studiów na Akademii Muzycznej oprócz działań w obszarze muzyki i tańca projektowałam, zlecałam do uszycia swoje autorskie projekty i dopieszczałam je z najwyższą starannością. Po studiach nadszedł wymarzony czas pracy, który zweryfikował wszystko. Brak czasu, zmęczenie, milion wymówek. Aż któregoś dnia poczułam, że „rozmieniam się na drobne”. Chcę działać świadomie i samodzielnie. Poczułam, że wnoszę realną wartość na rynek sztuki i mody.

#ja

W swoich poszukiwaniach, co mogłoby scalić wszystkie moje działania stwierdziłam, że najlepszym wspólnym mianownikiem jestem ja sama. Bo to ja robię te wszystkie szalone rzeczy w ciągu 24h każdego dnia (tak, czasami też śpię).

Więc ten blog będzie o wszystkim co kocham: sztuce, modzie, kulturze, pracy i motywacji.

Jeśli jeszcze mnie nie znacie - zostańcie, a na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Asia

21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page